WhatsApp

İstek ve Görüş

Destek ve özel ürünler
hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Hakkımızda

Hakkımızda   Konyat Grubu olarak 100’ün üzerinde bayimiz  40'dan fazla çalışanımızla yatak; baza; koltuk; sandalye-masa, yatak odası takımı & kısaca , yumuşak ve panel grubu olmak üzere çok farklı dinamiklere sahip Mobilya sektöründe faaliyet gösteriyoruz.   

 

Ürettiğimiz Ürünlerin en büyük ortak noktası ise hepsinin odağında insan olması. Müşterilerimizin beklentilerini anlamak ve onlara daha fazla konfor sağlamak önceliklerimiz arasında yer alıyor.   

 

Grup şirketlerimizin sinerjisinden beslenen ‘Konyat’ markası özelinde büyük bir bilgi ve verinin ışığında,  yeni deneyimler yaratmaya odaklanan, sürdürülebilirlik ve iş birliğini ilke edindiğimiz Müşterilerimizle birlikte büyümeye devam ediyoruz.. 2010 yılından bugüne, kurucumuz Turan Menevşe'’in  hizmet vizyonuyla topluma fayda sağlamak üzere çok sayıda çalışmanın destekçisiyiz.    

 

Sosyal sorumluluk platformlarında şirketlerimiz ve grup seviyesinde sürdürülebilirliği çok boyutlu ve ana akım bir konu olarak ele alıyor, değer yaratan projelere destek veriyoruz. Öncelikli amacımız gelecek nesillere karşı sorumluluğunun bilincinde olarak bugünün kaynaklarını kullanırken sosyal, çevresel ve finansal sürdürülebilirliğimizi de güçlendirmek. Hayal etmek, inanmak, deneyimleri unutulmaz hikayelere dönüştürürken markalar inşa etmek Grubumuzun Genetiğinde var.   

 

Ülkemizde ürettiğimiz  ürünleri hem iç piyasaya hem  dünyaya tanıtmak ve ülke ekonomisine katkı sağlayabilmek adına tüm gücümüzle çalışıyoruz..   

 

Sahip olduğumuz uluslararası deneyim, geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağıyla topluma ve ülke ekonomisine faydalı olacak çalışmalar yürütüyoruz.   

 

Ülke istihdamına katkı sağlayarak, yerel ekonominin gelişmesi için var gücümüzle çalışıyor, sosyal ve ekonomik kalkınmanın öncülüğünü yapmayı da vazife biliyoruz.